Linki

pełnomocnik ds. osób niepełnosprawnych

images

    img46

       logo kolor pelna nazwa pl

Logo20KDR
  

termy logo

centrum sztuki

LOGO KORONKA

logo-epk

Harmonogram

Sleza logo

baner POIG

Akty prawne

Dziennik ustaw

monitorpolski

dziennik urzędowy

Newsletter

Aktualne wydarzenia i wiadomości na stronach serwisu Oławskiego.

Newsletter


Planowe wyłączenia prądu

W dniu 01.06.2016 r. od godz. 07:00 do 09:00 i od godz. 13:00 do 16:00, Oława: ul. Opolska od nr 8 do nr 45 oraz Stacja Orlen.
W dniu 01.06.2016 r. od godz. 07:00 do godz. 16:00, Oława: ul. Opolska 7 (wszystkie firmy) oraz nr 9.

W dniu 01.06.2016 r. od godz. 07:00 do godz. 16:00, Oława: ul. Rynek 13,14, 15, 16 w tym Sklep Zabawkowy, Pizzeria, Sklep ABC, Sklep AS.

Udostępnij
FaceBook

Remont kaplicy

Informujemy, że od 30 maja do 4 czerwca bieżącego roku będzie trwał II etap remontu kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ul. Zwierzynieckiej (tzw. „stary cmentarz”). W czasie remontu kaplica będzie wyłączona z użytkowania. Nabożeństwa pogrzebowe będą odbywały się w kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ul. Ofiar Katynia (tzw. „nowy cmentarz”). Urząd Miejski w Oławie zapewnia transport uczestników uroczystości pogrzebowych pomiędzy cmentarzami.
Bardzo przepraszamy za niedogodności i utrudnienia.

Udostępnij
FaceBook

Utrudnienia na drodze wojewódzkiej

Od 23 maja do końca czerwca br. remontowany będzie ponad 800 metrowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 396 w Oławie na ul. Nowy Otok (od przejazdu kolejowego do kościoła). W tym czasie ruch pojazdów będzie wahadłowy, w porze dziennej regulowany przy pomocy osób uprawnionych do kierowania ruchem, natomiast w porze wieczorowej i nocnej oraz w dni świąteczne przy pomocy sygnalizacji świetlnej.

Udostępnij
FaceBook

Prace remontowe na przejeździe kolejowym

W godzinach od 19.00 do 5.00 z 21 na 22 maja 2016 będą prowadzone prace remontowe na przejeździe kolejowym przy ulicy Wiejskiej w Oławie, w związku z powyższym przejazd w tym czasie będzie nieczynny. Zleceniodawcą prac jest PKP PLK Wrocław.

Udostępnij
FaceBook

Zaproszenie do udziału w pracach komisji konkursowej.

Zapraszamy członków oławskich organizacji pozarządowych do udziału w pracach komisji opiniującej oferty realizacji zadań publicznych z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.
Zgłoszenia, do 10 czerwca 2016 r., mogą być wysyłane mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., dostarczane pocztą lub osobiście do siedziby Urzędu Miejskiego w Oławie, Pl. Zamkowy 15, 55-200 Oława. W treści zgłoszenia proszę podać nazwę organizacji pozarządowej rekomendującej swojego przedstawiciela do prac w komisji, jego imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Zgłoszenie powinna podpisać osoba lub osoby uprawnione do reprezentowania.

Udostępnij
FaceBook

Rodzina 500+

rodzina 500

Galeria

Wirtualny spacer

Kamera on-line

Kamera mini

Nagrody i Sukcesy

PucharUM

Karta Dużej Rodziny

1OKDR

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

70 LAT

000 BANERLogo 70 lat