Dziś jest 26 Października 2014, imieniny obchodzą: Iwony, Sabiny, Wincentego
bip   facebook

Linki

termy logo

OK - logo

LOGO KORONKA

Sleza logo

baner POIG

Akty prawne

Dziennik ustaw

monitorpolski

dziennik urzędowy

Newsletter

Aktualne wydarzenia i wiadomości na stronach serwisu Oławskiego.

Newsletter


Projekt zagospodarowania Rynku

Wizualizacja Rynku 31. Idea rozwiązań przestrzennych

Rynek jest sercem każdego miasta. W tym miejscu spotykają się ludzie w celach kulturalnych, towarzyskich, konsumpcyjnych. W naszej koncepcji kładziemy nacisk na wyjątkową wartość przestrzeni w rynku i jego najbliższym otoczeniu. Używając odpowiednich narzędzi organizujemy przestrzeń interaktywną, wielowarstwową sprzyjającą mieszkańcom. Tworzymy miejsca spotkań, odpoczynku, różnych aktywności, które odpowiednio wpisane w tkankę miasta podnoszą jej wartość i nadają nową jakość życiu mieszkańców.

Załączniki:
PlikOpisWielkość pliku
Pobierz ten plik (mała architektura.pdf)mała architektura.pdf 270 kB

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Akcja Światowe Archiwum Uśmiechu

14 listopada w Oławie o godz. 13:00 przed Szkołą Podstawową nr 8, w ramach Światowego Archiwum Uśmiechu odbędzie się akcja Uśmiech Przykrywa Chorobę, podczas której wraz ze sportowcami PRZEMYSŁAWEM SALETĄ i MARIANEM KASPRZYKIEM będziemy m.in. budować uśmiech. Zapraszamy ! Więcej na Facebooku Miasta Oława

Udostępnij
FaceBook

Festiwal Kobiecości w Oławie

IMG 5222Kolejny Festiwal Kobiecości w naszym mieście za nami. Rozpoczął go Marsz Różowej Wstążki, w którym wzięły udział przedstawicielki Stowarzyszenia Zawsze Kobieta, zaproszeni goście oraz młodzież z oławskich szkół. Przy akompaniamencie Orkiestry Dętej z Centrum Sztuki uczestnicy przemaszerowali ulicami Oławy niosąc transparenty z hasłami do walki z rakiem.

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Akcja "Ratujemy i uczymy ratować"

ratujemyDzisiaj tj. 16 października z okazji „Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca"  odbyła się akcja "Ratujemy i uczymy ratować".
Akcję koordynowali harcerze ZHP Hufiec Oława – grupa ratownicza oraz osoby związane ze sztabem WOŚP w Oławie. Oławska młodzież przyłączyła się do bicia ogólnopolskiego rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Modernizacja otwartego kąpieliska w Oławie

Oławskie otwarte kąpielisko istnieje od 1975 r. Obecnie planuje się przebudowę z rozbudową istniejącego basenu zewnętrznego wraz z towarzyszącą infrastrukturą. W holu „Term Jakuba" wystawiono do wglądu opracowane plansze koncepcyjne i makietę przestrzenną.

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

Galeria

Wirtualny spacer

Kamera on-line

Kamera mini

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS